Apple iPhone 7 – etui skrojone na Twój telefon

Niezależnie od tego, czy stawiasz na funkcjonalność czy wygląd, etui do iPhone 7 spełnią Twoje oczekiwania, gdyż design idzie w parze z jakością i wysokim stopniem ochrony. Każde wykonane jest z dużą dbałością o szczegóły. Wycięcia dopasowane do przycisków oraz rant chroniący ekran telefony przed potrzaskaniem zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.  Dla miłośników minimalizmu sklep oferuje transparentne case’y iPhone 7, które podkreślą walory estetyczne telefonu. Masz możliwość samodzielnego zaprojektowania obudowy na swój iPhone 7. Jest to dobry pomysł na spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby lub pamiątkę do własnego użytkowania.

Różnorodność materiałów i wykończeń

Oferowane obudowy są wykonane z użyciem różnych materiałów między innymi termoplastycznego poliuretanu, gumy, silikonu oraz drewna. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wzorów na model Apple iPhone 7 każdy znajdzie odpowiadającą mu obudowę. Za sprawą wykorzystania materiałów, takich jak guma i silikon każde etui jest przyjemne w dotyku i dobrze leży w dłoni.

Apple iPhone 7 case, czyli stylowa i funkcjonalna ochrona telefonu

Wiedząc o różnych upodobaniach i pożądanych walorach etui, sklep oferuje nie tylko klasyczne modele, ale również książkowe obudowy. Umożliwiają one przechowywanie kart płatniczych oraz niewielkich płaskich przedmiotów. Klapka zamykana jest na solidny magnes oraz ma możliwość złożenia, co zmienia ją w podstawkę. Dzięki tej funkcji oglądanie filmów na telefonie stanie się bardziej komfortowe. Zarówno zwykłe, jak i książkowe obudowy występują w wielu wzorach. Wysokiej jakości nadruki nie matowieją oraz nie ścierają się, dzięki czemu na długo zachowują świetny wygląd. Dostępnych jest wiele modnych i estetycznych designów między innymi wielokolorowe marmury, abstrakcyjne i geometryczne wzory, zwierzęta lub klasyczne, jednokolorowe etui.